Prvá kniha

Tělo jako posilovna pro ženy – Cvičení vahou vlastního těla

1
Doba, kdy se chodilo cvičit výhradně do posilovny je dávno pryč. Současná doba totiž nahrává tomu, že lze jako závaží využít i vlastní tělo. Pro ženy, které chtějí tento styl cvičení vyzkoušet, je jako stvořený titul Tělo jako posilovna pro ženy – Cvičení vahou vlastního těla. Za ním stojí dva autoři, a to Mark Lauren a Joshua Clark. Ti tak v rámci této knihy nejenom naservírují informace o tom, jak cvičit, ale také jak často a v jakých intenzitách. To vše pro dosažení nejenom dokonalé kondice, ale také pro dosažení tolik chtěné dokonalé postavy.

Cvičit se dá jakkoliv a kdekoli

To hlavní, na co se kniha zaměřuje, jsou samozřejmě konkrétní cviky. Díky nim tak každá žena může cvičit kdykoliv a kdekoliv. Samotní autoři jako příklady uvádějí nejenom domov, ale třeba i hotelový pokoj, ale stejně tak garáž. Mezi možná místa pro některé cviky se ale může hodit také park, nebo kancelář. Díky tomu lze cvičit skutečně kdekoliv a v jakoukoliv denní hodinu. Kromě toho, že titul Tělo jako posilovna pro ženy – Cvičení vahou vlastního těla ukáže konkrétní cviky je zaměřený také na to, aby dodal potřebné rady v oblasti intenzity cvičení. Pro dosažení dobrých výsledků totiž plně stačí 30 minut denně, a to 3 dny v týdnu.

Proč je tento typ cvičení lepší?

Další důležitou informací, na kterou je kniha zaměřena, jsou důvody pro to, v čem je cvičení s váhou vlastního těla lepší. Nejenom, že je nenáročné na prostor a pomůcky, ale je mnohem efektivnější, což vede k lepšímu spalování tuku. A to dokonce v porovnání nejenom s různými přístroji, ale i v porovnání s aerobikem. Nejenom, že je tedy kniha Tělo jako posilovna pro ženy – Cvičení vahou vlastního těla určena všem ženám co chtějí lepší kondici, ale i těm, co chtějí zhubnout. I to lze velmi snadno, a tak se koupě této knihy může stát oním prvním nejdůležitějším krokem za dokonalou postavou.

Kúpiť knihu