Štvrtá kniha

Moderní fyziotrénink

4Oblast cvičení a jednotlivých postupů se rok od roku vyvíjí, a to k co největší efektivnosti, ale také ke směru snižování případných rizik, která mohou v rámci konkrétního cvičení nastat. To samozřejmě vede k tomu, že vznikají nové cesty k tomu, aby i vaše cvičení bylo opravdu moderní. A k tomu pomůže i titul Moderní fyziotrénink, za kterým stojí dva zkušení trenéři, a to Pavel Švejcar a Martin Šťastný. Ti tak vytvořili publikaci, která si klade za cíl ukázat nové metody cvičení, které se nezaměřují pouze na jednotlivé svaly, ale které se zaměřují hlavně na to, aby bylo využito co nejvíce jednotlivých koordinačních centrů. Tím je výrazně podporována i motorika lidského těla.

Unikátní tréninkový systém

Na stránkách knihy Moderní fyziotrénink se tak každý čtenář setká s doslova unikátním tréninkovým systémem, tedy unikátním tréninkovým plánem, který má za cíl využít co nejvíce svalů v rámci našeho těla. Dané využití poté vede k celkové souhře, což nejenom většinu z nich posílí, ale zároveň zlepšíme právě motorické vlastnosti. Mimo to si můžeme být jisti také tím, že eliminujeme i celou řadu zdravotních rizik a poruch, ale že samozřejmě i zlepšíme naši celkovou kondici. Navíc jednotlivé cviky nejsou nutně omezeny pouze na fitness centra, jelikož řadu z nich lze provádět také doma, ale stejně tak i v našem pracovním prostředí.

Vše je názorně vysvětleno

Dalším velkým pozitivem daného knižního titulu je určitě to, že při jeho psaní byl kladen důraz na maximální názornost. To následně vede k tomu, že zmůžeme udělat přesný obrázek o tom, jak konkrétní cvik cvičit. To se dozvíme nejenom z dostatečného popisu, jelikož vše je doplněno také celou řadou detailních fotografií, které zároveň upozorňují na případné komplikace, které také mohou nastat třeba při nesprávném držení našeho těla. I v tomto směru nám Moderní fyziotrénink pomůže, abychom cvičili správně.

Kúpiť knihu