Druhá kniha

Spalte tuky svými svaly bez potu i bez sportu

2Téma cvičení a s ním spojená redukce váhy je dnes velmi diskutovaným tématem. Je jasné, že lidé hledají nové a nové možnosti toho, jak mít svou postavu dokonalou. A to ideálně bez případného většího přičinění. Řešením v tomto směru může být právě tato kniha, která nese název Spalte tuky svými svaly bez potu i bez sportu. Unikátní je v tom, že doslova boří všechny mýty o tom, že k hubnutí je nutně třeba dostatek sportu a jiného cvičení. Autor knihy, a to Ulrich Strunz se totiž zaměřuje na zcela jinou cestu, která vám umožní zhubnout i bez toho, abyste jakkoliv náročně cvičili.

Vše je ve vašich svalech

To hlavní, na co se kniha zaměřuje, jsou právě vaše svaly. Ty jsou dle autora to hlavní, díky čemuž můžete spalovat získanou energie. Ostatně není novinkou, že ta je spalována při běžném denním režimu, ale třeba i při spánku. Autor tak v knize Spalte tuky svými svaly bez potu i bez sportu počítá právě s tím, že zapojí svalstvo vašeho těla k tomu, abyste hubnuli. Vše je založeno na popisu několika velmi jednoduchých a lehkých cviků, při kterých se ani nezapojíte, ale přitom své tukové zásoby začnete spalovat. Vše poté doplňuje také popisem správného jídla, které umí zrychlit metabolismus a tak se také pozitivně podepíše na vaší váze.

Maximálně 15 minut denně

Popis daných cviků a sérií, jak je cvičit navíc počítá s tím, že není třeba věnovat se dané aktivitě déle, než necelých 15 minut denně. I v tomto směru je tak kniha Spalte tuky svými svaly bez potu i bez sportu unikátní, jelikož nepředepisuje žádné náročné aktivity a přitom skutečně dokáže docílit toho, že budete štíhlejší, což s sebou samozřejmě nese i další pozitiva, kdy budete vypadat mladší, budete zdravější, ale samozřejmě také posílíte. I to bude jeden z pozitivních důsledků jednoduchých cviků, při kterých pouze aktivujete své vlastní svalstvo.

Kúpiť knihu