Piata kniha

Přirozený funkční trénink

5Autoři Martin Doležal a Radim Jebavý, kteří mají řadu zkušeností v oblasti tréninku a správného pohybu se rozhodli vydat publikaci, která má za cíl pomoci každému, kdo se chce dostat do lepší formy, kdo chce zhubnout, ale i kdy chce výrazně posílit a zlepšit tak svou výkonnost. To vše umožní titul nesoucí název Přirozený funkční trénink, který je příručkou pro každého, kdo hledá správné tipy na to nejlepší možné kondiční cvičení, a kdo se chce vydat cestou maximální a všestranné výkonnosti. Díky tomu se každý zájemce o cvičení naučí hlavně to, jak může při cvičení využívat své vlastní tělo, a to třeba i při celé řadě naprosto běžných činností.

Naučte se cvičit efektivně

To důležité, co v knize najdete, se netýká jenom toho, jakým způsobem cvičit, a jak dlouho. Titul Přirozený funkční trénink je zaměřen také na to, abyste cvičili skutečně správně – tedy aby cvičení mělo skutečný význam a pozitivní vliv na vaše tělo. Navíc je vše podpořeno užitečnými informacemi o tom, jak by měli cvičit lidé pracující těžce, ale i lidé, kteří mají sedavé zaměstnání v kanceláři. Řadu informací však nevyužijete pouze jako běžní lidé, jelikož tento titul je částečně zaměřený i na trenéry nebo fyzioterapeuty, kteří si tak mohou výrazněji rozšířit své obzory.

Unikátní tréninkový přístup

Popis jednotlivých cviků je doplněný také četnými ilustracemi, které dopomohou k co největší názornosti. Mimo to ale kniha Přirozený funkční trénink upoutá také tím, že vše doplňuje i možnostmi, kde lze cvičit. Fitcentrum nebo domov totiž zdaleka nejsou jedinými variantami, poněvadž poměrně dobře si lze zacvičit třeba i venku v parku, na hřišti, nebo v kanceláři. A díky dvojici autorů, kteří tuto knihu napsali, budete snadno vědět, jak na to. Díky tomu poznáte možnosti, jak se dostat do formy a zlepšit svůj život opravdu snadno a poměrně rychle.

Kúpiť knihu